Price Group

КУБОПОДІБНА РЕЙКА

Підвісні стелі

Кубоподібна рейка

Одним із найсучасніших та найцікавіших, на нашу думку, рішеннь по підвісних стелях ми вважаємо металеву рейкову стелю. Завдяки своєму дизайну, легкості монтажу, а при потребі демонтажу, можливістю комбінацій по розмірах, кольорах та поєднанню з іншими стелями - рейкова стеля заслуговує на особливу увагу наших клієнтів.

Варіанти розмірів та кроку рейки

Відстань між рейками крок 50 - 15мм, крок 100 - 65мм

Варіанти кольрів та комбінацій монтажу

Стандартні кольори: чорний, білий, сірий та графіт. Можливість покраски в будь-який колір по шкалі RAL, та надання вигляду структури дерева

Рейкові металеві стелі: особливості конструкції та застосування

Рейкові металеві стелі використовують для оформлення різноманітних приміщень громадського та промислового призначення: аеропортів та вокзалів, торгово-розважальних комплексів, офісів, станцій метрополітену, підприємств, навчальних закладів. Таке рішення поєднує у собі практичність та можливість створення цікавого дизайну приміщення.

Рейкові стелі — вдалий вибір для створення унікального інтер'єру. Адже представлені в широкому асортименті форм, розмірів, кольорів.

Рейкові панелі виготовляються з листового металу товщиною до 0,6 мм із різними видами декоративних покриттів, виконаних у заводських умовах. Стандартна довжина рейок — 3м і 4м, можливе виготовлення під замовлення — до 6м і більше. За допомогою спеціальних елементів рейкові панелі з'єднуються по довжині і створюють ефект безперервності. Висота рейок варіюється в межах від 35 до 105 мм., а ширина буває 35 або 88мм.

Особливості рейкових металевих стель:

Під час виготовлення, рейкові панелі монтуються до напрямних — гребінців. Ці гребінці, своєю чергою, виготовлені з тонколистової оцинкованої сталі (0,6-0,7 мм). Міцно закріпити рейку дозволяють висічені в гребінцях язички.

Кріплення металевої рейкової конструкції до стелі можливе за допомогою регульованих пружинних підвісів. Щоб оформити периметр, майстри використовують кутовий профіль PL і П-подібний RPP-18. Ці профілі обрамляють стелю, додаючи їй ноту завершеності.

Кольори лицьової частини рейкових металевих стель класифікуються за міжнародною таблицею кольорів RAL. Додатково, поверхні можна надати структуру дерева у різних відтінках.

Переваги рейкових металевих стель:

Наостанок — про плюси конструкцій усіх перерахованих типів. Вони надзвичайно стійкі до корозії та зовнішніх впливів, мають високий рівень вентиляції та пожежобезпеки, завжди є вільний доступ до комунікацій (електрокабелі, вентиляція та ін.).

Рейкові металеві стелі дозволяють легко встановлювати освітлювальні прилади завдяки вільному доступу до стелі.

Великою перевагою є швидкість та легкість монтажу та, при потребі, демонтажу.

А завдяки великій кольоровій гаммі, дизайнери та архітектори зможуть підкреслити неповторний дизайн будь-якого приміщення.

Контакти
Для докладнішої інформації, виклику на заміри майстра, чи прорахунку об'єкта - дзвоніть за нижче вказаним номером, або залишайте заявку на електронній пошті.
Адреса: м. Львів
Телефон: +38 068 38 37 288
E-mail: pricegroup.ceiling@gmail.com


Будемо раді співпраці.
Made on
Tilda