Price Group

ARMSTRONG

Підвісні стелі

Підвісні стелі Армстронг

Підвісні стелі типу Армстронг складаються з металевого каркасу, а вже самі плити бувають різного матеріалу в залежності від потреб. Ми пропонуємо плити з мінерального волокна, металеві, або ж з спеціального акустичного матеріалу. Переважно використовуються плити з мінерального волокна. Вони бувають різної товщини, кромки, структури, різних розмірів, перферації та характеристик, при потребі різних кольорів.
До прикладу, є спеціальні плити з біобактеріальним покриттям, які використовуються у медичних установах, або ж плити для закладів освіти із покращеними характеристиками шумопоглинання та світловідбивання. Також є плити перферовані, які використовуються у приміщеннях, де потрібно покращити звукоізоляційні властивості - це заводи, кінотеатри, конференцзали та ін. А для тих, хто хоче і хороші звукоізоляційні властивості, і цікавий сучасний дизайн, пропонуємо звернути увагу на акустичні острівці та бафели різних форм, розмірів та кольорів (за вимогою).

Плити з мінерального волокна

Плити серії "Econom" 12-13мм
Розміри плит можуть бути 600х600мм та 1200х600мм, але тільки кромки Board.
Плити "Standart" 15-19мм
Розміри плит можуть бути 600х600мм та 1200х600мм з різнимии варіантами кромок.
Плити "Special" 15-20мм
Плити для медичних закладів, приміщень з підвищеною вологістю, та приміщень із збільшеною потребою звукоізоляційних властивостей
Варіанти кромок профільної системи
Крім різновиду кромок, профільна система також відрізняється несучою здатністю навантаження
Варіанти кольорів для окрасу
При потребі можна замовити в кольорі як плити, так і саму профільну систему

Плити металеві та з перферацією

Перферовані плити з мінерального волокна
Перферовані плити використовуються щоб покращити шумопоглинальні властивості приміщень. Отвори на плитах бувають різної форми, розмірів та щільності.
Металеві плити
Металеві плити крім стандартного сірого кольору можуть виготовлятися в різному кольорі по шкалі RAL. Також є варіанти перферованих плит. Стандартні розміри 600х600мм.
Схема монтажу та основні елементи

Акустичні острови та Бафли

Стельові фрагменти при бажанні клієнта можуть бути виконані в довільній формі,
та в будь-якому кольорі по шкалі RAL
Схеми монтажу та основні елементи
Стельові системи виконані з базальтового волокна та покриті акустичним флісом

Акустичні плити з деревного волокна

Плити призначені як для стель, так і для стін.
Також панелі використовуються
як підвісні острівці та бафли
Стандартна серія плит
Достанє різномаїття форм, кольорів, структур та кромок для створення цікавого дизайну з акустичним ефектом
Серія "Creative"
Серія ідеально підходити для втілення найсміливішого дизайнерського задуму.
Варіанти розмірів для дизайнерських рішень
Також під замовлення можуть виготовятись плити будь-яких форм

Схеми монтажу та основні елементи

Монтаж підвісної стелі Армстронг краще довірити професіоналам
Варіанти монтажу плит з деревного волокна

Підвісні стелі Армстронг.
Втілюйте найсміливіші дизайнерські ідеї

Підвісна стеля Армстронг — це вдале архітектурне рішення для найрізноманітніших будівель. Офіси, торгові зали, кафе та ресторани, кінотеатри — будь-яке приміщення може бути доповнене таким цікавим та водночас простим рішенням. Окрім декоративної складової, стеля Армстронг має високі експлуатаційні характеристики, відрізняється довговічністю та надійністю.

Переваги стелі Армстронг:

Ідеальне доповнення інтер'єру. Стеля Армстронг може монтуватися у будь-яких приміщеннях: офісах, ресторанах, банкетних та концертних залах, торгових центрах та інших. Завдяки багатоманіттю текстур, розмірів, кромок та кольорів, є можливість обрати саме ту систему, яка гармонійно виглядатиме та буде вдалою з декоративної точки зору.

Можливість приховати недоліки поверхні — нерівності, тріщини. А також замаскувати будь-які комунікації, враховуючи інтернет-кабелі та кабелі електрики.

Вологостійкість та здатність поглинати шум. Завдяки цьому, такий варіант підвісної може бути використаний навіть для приміщень зі специфічними вимогами. Враховуючи кінотеатри та концертні зали, лазні, басейні та широкий спектр інших.

Швидкий та простий монтаж — завдяки цьому прискорюється загальний процес ремонту. Саме підвісна стеля Армстронг — найбільш вдалий спосіб швидкого, якісного та декоративно привабливого варіанту оздоблення.

Надійність та міцність. Стеля Армстронг є максимально міцною конструкцією, яка стійка до зовнішніх впливів та механічних пошкоджень.

Окрім того, підвісна стеля Армстронг забезпечує легкий доступ до всіх комунікацій, які розташовані в застельовому просторі. Ви зможете легко дістатися до них, коли знадобиться ремонт та/або заміна певних елементів.

Поговоримо про особливості таких підвісних систем більш детально.

Стеля Армстронг: особливості конструкції

Система складається з панелей та напрямних. Напрямні, своєю чергою, складаються з окремих профілів, які з'єднуються між собою замками-засувками, утворюючи конструкції Т-подібної форми. Завдяки з'єднання профілів формується профіль для монтажу панелей. Розмір плит може бути 600х600 або 600х1200мм.

Панелі (плити) підвісної стелі Армстронг виготовляються з різних матеріалів. Це:

● метал;
● дерево;
● тверде мінеральне волокно;
● полегшений гіпс;
● кам'яна вата.

Під час виробництва до матеріалу додають різноманітні добавки для покращення експлуатаційних характеристик. В тому числі крохмаль, латекс, целюлозу та інші. Лицьова частина панелей стелі Армстронг при потребі фарбується порошковими фарбами. Такі фарби не вигорають, є стійкими до вологи та будь-яких інших зовнішніх впливів.

Кріпляться панелі на несучій конструкції, яка складається з профілів і підвісів. Підвіси (пластинчасті або стрижневі) фіксуються на стелі, а до них кріпляться несучі профілі

Колір панелей підвісної стелі може бути будь-яким. Також панелі такої стелі бувають рельєфними або ідеально рівними. Саме тому, системи Армстронг гармонійно доповнюють інтер'єр приміщення, підкреслюють його особливості.

Якими бувають підвісні стелі Армстронг?

Є декілька різних видів систем, які відрізняються за характеристиками. Назвемо найпопулярніші види стель Армстронг:

Економ — як вже зрозуміло з назви, це найбюджетніший варіант. Такі стелі мають невелику вагу, легко монтуються, наділені непоганими експлуатаційними характеристиками. Їх часто обирають для таких приміщень, як невеликі кафе, офіси, магазини, а також багато інших — без високих вимог до технічних характеристик. Попри невисоку вартість і базовий набір характеристик, дані стелі є доволі довговічними.

Стандарт — оптимальне рішення в питанні ціни та якості. Система стійка до механічних пошкоджень та забезпечує високий рівень захисту від шуму. Підходить для широкого спектру приміщень різного призначення, враховуючи кафе, ресторани, коридори та інше.

Акустична стеля — варіант з найвищими показниками звукоізоляції. Саме його обирають для приміщень, у яких не повинно бути зайвого фону. Враховуючи конференц-зали, концертні зали, торгові центри та кінотеатри. Окрім шумоізоляції, такі стелі мають всі базові характеристики якості.

Вологостійкі — те, що треба для лазень, пралень, басейнів, ванних кімнат. Такі стелі є абсолютно інертними до впливу підвищеної вологості, на них не формуються грибок та плісень.

Гігієнічні — виготовлені з гіпоалергенних матеріалів та покриті біобактеріальним покриттям, в яких не розмножуються патогенні мікроорганізми. Найчастіше, використовуються в дитячих та медичних установах. Для того, щоб забезпечити максимальний рівень гігієни та стерильності.

Обрати оптимальний варіант стелі можна дуже просто: достатньо лише орієнтуватися на тип приміщення.

Для приміщень з невисокими вимогами до технічних характеристик — економ-стелі. Оптимальне поєднання ціни та якості — це системи стандарт-класу.

А якщо вам необхідна допомога — зверніться до наших менеджерів, із задоволенням проконсультуємо та допоможемо обрати систему, яка підійде конкретно для вашого приміщення за всіма параметрами.

Чим стеля Армстронг відрізняється від стелі Грильято?

Через певну схожість ці дві системи часто плутають. Тож зараз розглянемо, яка основна різниця між ними. Основна відмінність — в особливостях поверхні та її зовнішньому вигляді. Тому відрізнити обидві системи вже можна навіть візуально, не маючи у цьому питанні особливого досвіду. Поверхня стелі Грильято є решітчастою, в стелі Армстронг вона — суцільна. Саме тому, стеля Армстронг краще підходить для приміщень з високим рівнем вологи та шуму. А Грильято — забезпечує більш високим рівнем повітрообміну.

Однозначно сказати, яка зі стель є більш оптимальною, та яку систему краще обрати, неможливо. Все залежить від особливостей приміщення, ваших вимог до технічних характеристик конструкції та її дизайнерського оформлення.

Стелі Армстронг від виробника

Наша компанія пропонує різні типи підвісних систем, враховуючи стелі Армстронг. Ми проводимо професійне встановлення таких систем для будь-яких типів приміщень, робимо всі необхідні заміри та надаємо технічну підтримку. Пропонуємо комплексний підхід до підбору матеріалу, виконуємо роботи вчасно, гарантуємо високу якість та адекватні ціни.

Виготовляємо підвісні стелі, які мають високі технічні характеристики та відповідають всім вимогам безпеки. Використовуємо якісні сучасні матеріали, які сертифіковані для використання в житлових приміщеннях.

Допоможемо обрати підходящий тип системи саме для вас, зорієнтуємо за цінами та варіантами виконання. Розробимо та встановимо ідеальну підвісну стелю саме для вас!
Контакти
Для докладнішої інформації, виклику на заміри майстра, чи прорахунку об'єкта - дзвоніть за нижче вказаним номером, або залишайте заявку на електронній пошті.
Адреса: м. Львів
Телефон: +38 068 38 37 288
E-mail: pricegroup.ceiling@gmail.com


Будемо раді співпраці.
Made on
Tilda