Price Group

ГРИЛЬЯТО

Підвісні стелі

Підвісна стеля Грильято

Металеву вентильовану систему грильято можна побачити в багатьох торгових та розважальних центрах, ресторанах, бутіках, магазинах. Це завжди цікаве, надійне та естетичне рішення для наших клієнтів. Грильято буває різних видів, розмірів вічка та колорів. Стандартні кольори грильято чорний, білий, сірий та графіт при потребі можна розбавити різною гаммою кольорів по шкалі RAL та надати структуру дерева з різними відтінками.

Варіанти грильято по розміру вічка

Висота стінки профіля 4см, розміри касети 600х600

Варіанти кольорів

Стандартні кольори: чорний, білий, сірий та графіт. Можливість покраски в будь-який колір по шкалі RAL, та надання вигляду структури дерева

Приклад монтажу та основні елементи

Монтаж підвісної стелі Грильято потрібно довіряти досвідченим спеціалістам

Підвісна стеля Грильято. Особливості та переваги

Системи Грильято — чудова альтернатива традиційним підвісним стелям. Це оригінальне архітектурне рішення для будь-яких приміщень: готелів, офісів, ресторанів, торгових центрів, громадських та спортивних установ різного типу та інших споруд. А ще — вони прекрасно поєднуються з різними іншими стелями, враховуючи рейкові, гіпсокартонні, касетні.

Основні переваги стель Грильято:

● Міцне та надійне покриття.
● Пожежобезпечність високого рівня.
● Стійкість до вологи.
● Ефективна вентиляція.
● Довгий термін експлуатації.
● Швидкий Монтаж та при потребі демонтаж.

Завдяки системам Грильято ви можете створити унікальний, неповторний інтер'єр, який відповідатиме всім сучасним тенденціям.

Що таке стеля Грильято?

Це гратчаста конструкція, яка складається з окремих елементів. Матеріал виготовлення — нержавіючих сталь, покриття — порошкова фарба. Головна особливість стелі Грильято — відсутність суцільних полотен, які формують структуру традиційних підвісних конструкцій. Проте на відстані стеля виглядає цілісним структурним полотном. Це не лише гарно з естетичної точки зору, а й дозволяє приховати певні дефекти стелі (нерівності, тріщини) та комунікації — вентиляційні труби, електричну проводку.

Конструкцію стелі Грильято винайшли фахівці однойменної італійської компанії "Grilliato". Саме тому, вона отримала таку назву.

Поговоримо про конструкцію стелі більш детально. Вона складається с металевих планок (плоских), які з'єднуються пазами-прорізами. Кожен з цих елементів — надзвичайно легкий, тому для монтажу стелі Грильято не потрібно надзвичайно міцної поверхні.

Система виконується в різних варіантах, які відрізняються між собою за кольором профілю та розміром вічка. Розміри квадратів варіюються від 50х50 мм до 200х200 мм.

Підвісна стеля Грильято може бути виконана в різних кольорах: чорному, білому, сірому, графіті та інших кольорах по шкалі RAL, а також надання структури дерева в різних відтінках.

Грильято та Армстронг: у чому різниця?

Доволі часто стелю Грильято плутають зі стелею Армстронг. Адже через технологічні частини та конструкційні елементи вони досить схожі між собою. Проте тип утворення поверхні у цих систем — зовсім різний.

Армстронг — це суцільна поверхня, а Грильято — решітчаста. Внаслідок цього, технічні характеристики конструкцій теж будуть різними. Грильято забезпечує кращу циркуляцію повітря в міжстельовому просторі, тому чудово підходить для приміщень з високими вимогами до пожежної безпеки — торгових залів, офісів та інших приміщень.

Стелі Грильято: основні види

Різні типи підвісних конструкцій відрізняються між собою "малюнком" поверхні. Саме тому, обрати вдалий варіант можна для оформлення різноманітних офісних, громадських, медичних та торгових приміщень з різним технічним завданням.

Розглянемо найбільш популярні види стель Грильято.

Стелі «Класика»

Ця конструкція є найдешевшою та найбільш популярною. Однорівнева стандартна стеля складається з великої кількості однакових квадратів, малюнок — "квадратна решітка".

Система «Піраміда»

З «об'ємним» малюнком поверхні. Монтується на профіль V-форми. Стелі "Піраміда" вважаються оптимальними з декоративної точки зору, адже візуально збільшують висоту стелі, зменшують просвіт внутрішньої частини вічка, додають в інтер'єр приміщення легкості.

Стелі «Жалюзі»

Це системи, які складається з великої кількості прямокутних модулів. Саме тому, за зовнішнім виглядом вони нагадують жалюзі. Основна перевага системи — в тому, що вона візуально розширює приміщення, робить його більш просторим. А також забезпечує більш легкий доступ до комунікацій.

Система «Грильято CL15»

Ефектні за зовнішнім виглядом стелі, які обирають для концертних залів та інших урочистих приміщень. Також часто використовуються для готельних комплексів. Вони відрізняються від класичної стелі Грильято тим, що решітки які вкладаються в основну конструкцію, що складається з несучи та поперечних профілів, заздалегідь мають закінчення, до якого кріпляться всі замки решітки на відміну від інших систем Грильято, де потрібно закріплювати кожен замок окремо (їх може бути від 8 до 44 штук в одній решітці 600х600 мм). Це доволі вагома перевага в швидкості монтажу та демонтажу.

Замовляйте підвісні стелі Грильято від професіоналів

Ми пропонуємо комплексний підхід до підбору матеріалу, надаємо технічну підтримку, виконуємо роботи вчасно та гарантуємо високу якість та хорошу ціну від виробника. Створимо ідеальну підвісну стелю саме для вас!
Контакти
Для докладнішої інформації, виклику на заміри майстра, чи прорахунку об'єкта - дзвоніть за нижче вказаним номером, або залишайте заявку на електронній пошті.
Адреса: м. Львів
Телефон: +38 068 38 37 288
E-mail: pricegroup.ceiling@gmail.com


Будемо раді співпраці.
Made on
Tilda